KONST / Litografier / Färglitografi 10302068
nr 1030 2068
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Michel Delacroix (f. 1933), Paris, signerad, motivet: 49x58
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:19:44
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr